Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Обґрунтованість повідомлень-рішень на 220,3 млн. грн. довели в судах юристи фіскальної служби області

15.05.2018

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області повідомляють, упродовж чотирьох місяців цього року судовими органами прийнято рішень по 81 справі на загальну суму 231,5 млн.грн.  У переважній більшості випадків фахівці фіскальної служби області у судовому порядку доводять обґрунтованість своїх вимог до платників податків. Правомірність дій фахівців ДФС у Чернівецькій області підтверджено по 55 справах на суму 220,3 млн. грн.

Загалом упродовж січня-квітня 2018 року у провадженні юридичних підрозділів фіскального відомства області на розглядах в судах держави знаходилось 277 справ на загальну суму 539,9 млн. грн. в тому числі справи, провадження по яких відкрито в минулих роках.

Щодо категорії справ, то переважна більшість це справи по скасуванню податкових повідомлень-рішень та стягнення податкового боргу. У фіскальній службі Буковини наголошують про те, що суб’єктам господарювання варто утримуватись від сумнівних операцій  у фінансово-господарській діяльності.