Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У фіскальній службі майбутнім бізнесменам розповіли про основні напрямки діяльності податкової міліції

15.05.2018

Днями, у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області відбулася зустріч із студентами четвертого курсу факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Основним спікером даного закладу виступив завідувач оперативно - аналітичним сектором Ігор Клевчук – підполковник податкової міліції.

У своєму виступі Ігор Клевчук ознайомив гостей з основними напрямками діяльності податкової міліції та розповів про резонансні справи останніх років. Із особливою зацікавленістю студенти дивилися відео - матеріали та слухали коментар про цікаві моменти із практичної діяльності податкових міліціонерів , під час служби в зоні АТО.

Під час зустрічі студенти отримали багато необхідної інформації про сучасні нововведення фіскального відомства, зокрема про переваги користування електронними сервісами, які значно полегшують роботу суб’єктів господарювання.

Дуже показово, що вдалося налагодити в спілкуванні зі студентами прямий діалог. Молодь заповзято висловлювала свої ідеї та думки, щодо реформи податкової міліції та методів боротьби з тіньовою економікою. Зі знанням справи обстоювали свою позицію та робили висновки.

Наприкінці для учасників заходу фіскали організували екскурсію до Центру обслуговування платників Чернівецької ОДПІ. Під час якої ознайомили які надаються адміністративні послуги та як працює електронна черга.