Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Віталій Шпак: податкові надходження з Буковини до казни держави перевищили 1,3 млрд грн

04.05.2018

За чотири місяці 2018 року платники податків регіону сплатили до бюджетів усіх рівнів 1334,5 млн. грн. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак, усі прогнозовані показники виконано та забезпечено зростання фактичного обсягу мобілізованих платежів порівняно з аналогічним періодом 2017 року на 21,5 відсотки, або 235,7 млн. грн.

Всього до Державного бюджету надійшло 544,2 млн. грн., що на 113,4 млн.грн. перевищує надходження січня – квітня 2017 року.

у структурі цих надходжень основну частку становить податок на додану вартість – зібрано 219,1 млн. грн, що на 56 млн грн більше, ніж у минулому році. Серед ключових також податок на доходи фізичних осіб - надійшло майже 174,3 млн грн. та податок на прибуток – якого підриємства регіону сплатили 68 млн. грн.

Значні надходження й від військового збору. Його з доходів буковинців сплачено майже 55,5 млн. грн., що перевищує надходження того року на 12 млн.грн. або на 27,7 відсотків.

До бюджетів територіальних громад у січні –квітні 2018 перераховано майже 790,3  млн. грн., а це на 122,3  млн. грн. більше, ніж за аналогічний період торік.

63 відсотки – ключова складова наповнення місцевих бюджетів  - відзначає Віталій Петрович - залишається податок на доходи фізичних осіб. Його за чотири місяці цього року сплачено близько 499,5 млн. грн. До минулого року плюс 106,3 млн. грн., або 27,0 відсотків.

Щодо інших податків до місцевих бюджетів також, позитивна динаміка надходжень. Зокрема сплачено плати за землю майже 87,4 млн. грн., (+3,2 млн. грн.). Єдиного податку - понад 127,9 млн. грн., (+20,9 млн. грн.).

Повсякденні дії Головного управління ДФС у Чернівецькій області не зводяться до адміністративного тиску на платників податку. Для тих бізнесменів, які чесно працюють у малому та середньому бізнесі ми встановлюємо партнерські відносини. Але щоб збільшити податкові надходження приділяємо особливу увагу напрямкам, які дозволяють належно використовувати фіскальний потенціал регіону. Це, насамперед, принципова боротьбу з тими хто ховається в «тінь» та має ризики щодо несплати податків – зауважує Віталій Шпак.