Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Буковині за наслідками перевірок «ризикових» підприємств донараховано більше 4 млн. грн.

16.04.2018

Фахівцями управління аудиту Головного управління ДФС у Чернівецькій області впродовж першого кварталу 2018 року проведено 49 документальних перевірок ризикових суб‘єктів господарювання регіону, серед яких 14 планових та 35 позапланових - інформує заступник начальника Наталія Чернівчан.

Посадовець зауважує, що за наслідками проведених контрольно-перевірочних заходів донараховано узгоджених податкових зобов’язань на понад 4,1 млн. грн. та 2,8 млн. грн. узгоджено за актами перевірок минулих років після проходження процедури адміністративного або судового оскарження. Із донарахованих сум до бюджету уже надійшло 5,2 млн. грн.

Також у ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкту оподаткування з податку на прибуток на 3,3 млн. грн. та залишків від'ємного значення ПДВ, які включаються до податкового кредиту на 0,1 млн. грн., що позитивно вплине на сплату поточних платежів при декларуванні податкових зобов’язань платниками податків в наступних звітних періодах.

За словами Наталії Чернівчан увага фіскалів акцентується лише на тих підприємствах, які мають ризики щодо несплати платежів до бюджетів. Тобто перевіряємо лише тих платників які у свої діяльності використовують тіньові схеми мінімізації сплати податків та формування фіктивного податкового кредиту, цим самим наносять значні збитки бюджету.

І звичайно – продовжує Наталія Василівна - вдосконалюємо якість аудиту, оскільки основним критерієм ефективності являється обгрунтованість та документальне підтвердження результатів кожної з перевірок.