Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Заставні обговорили суттєві питання які впливають на наповнення місцевих бюджетів

13.04.2018

Вчора з представниками органів місцевого самоврядування Заставнівського району зустрівся заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос.

Під час заходу присутні обговорили низку питань, серед яких – резерви Збільшення надходжень до бюджетів територіальних громад та покращення адміністрування платежів.

Серед основних тез виступу Івана Матіоса – це інвентаризація земель у населених пунктах та поза їх межами та абсолютне залучення усіх землевласників та землекористувачів до оподаткування земельним податком , формування уточненої бази даних щодо платників податку на нерухомість та транспортного податку, повідомлення контролюючих органів про нелегальних працівників та недопущення виплати заробітної плати "в конвертах". Теж розповів про податкові наслідки заборгованості зі сплати єдиного податку та наголосив на обов’язкове отримання ліцензій на торгівлю підакцизними товарами..

Всі ці питання на сьогодні є пріоритетними- і аби з цим завданням упоратися, необхідно консолідувати зусилля фіскалів та органів місцевого самоврядування- наголошував Іван Матіос.

Учасники засідання вели дискусію, обговорювали суттєві питання, які впливають на наповнення місцевих бюджетів та дійшли згоди, що кожне з них дуже важливе для розвитку сіл Заставнівського району.

У засіданні взяли участь фахівці фіскального відомства -заступник начальника відділу аналізу та прогнозування надходжень податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Сергій Кішкан, начальник Кіцманської ОДПІ – Іван Репіховський та заступник начальника Кіцманської ОДПІ – начальник Заставнівського відділення Валентина Євка.

Від владників району серед учасників зустрічі був Голова районної державної адміністрації Кітар Юрій Васильович/