Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На розширеній апаратній нараді в фіскальному відомстві краю розглядали резерви наповнення бюджету

06.04.2018

Розширена підсумкова апаратна нарада у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області відбулася днями за участі начальників районних ОДПІ та м. Чернівці, відділів податкової міліції та керівників структурних підрозділів обласного апарату. Провів нараду в.о. начальника фіскального відомства краю Віталій Шпак.

Під час наради йшлося про стан виконання індикативних показників доходів та залучення наявних резервів з метою збільшення надходжень до бюджетів. Також підсумували стан декларування податку на прибуток, податку на додану вартість та детально проаналізували заходи кожної податкової інспекції, що вживаються до платників податків з метою безумовного виконання надходжень з цих видів податків.

Ще учасники наради розглянули ефективність контрольно-перевірочної роботи у січні – лютому 2018 року. Якість документування та підвищення результативності перевірок, зменшення відсотку малоефективних документальних перевірок, забезпечення стягнень заборгованостей по сплаті фінансових санкцій в повному обсязі тощо – такі основні завдання покладено перед ревізорами податкової служби області.

Накреслюючи ряд першочергових завдань очільник фіскального відомства краю Віталій Шпак наголосив на необхідності залучення додаткових фінансових резервів – найперше повний аналіз діяльності підприємств - «мінімізатори», які декларують десятки або й сотні мільйонів валових доходів й при цьому сплачуючи десяті чи навіть соті відсотка від прибутків. Друге – робота із забезпечення якісного декларування доходів громадянами та залучення власників майна та землі до сплати податків на майно.

 В ході наради Віталій Петрович також звернув увагу присутніх начальників ОДПІ та начальників управлінь й на інші проблемні питання, які потребують невідкладного вирішення.  Серед них – погашення боргу, легалізація зайнятості та робота із детінізацією заробітної плати.

«Кожна несплачена гривня податків - це втрати бюджетів, від яких залежить фінансування соціальної сфери області та держави в цілому» – підсумував Віталій Шпак.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • На розширеній апаратній нараді в фіскальному відомстві краю розглядали резерви наповнення бюджету