Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Микола Загарюк взяв участь в нараді з питань наповнення місцевих бюджетів Глибоцького району

05.04.2018

Днями, в залі засідань Глибоцької райдержадміністрації Микола Загарюк - Заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області – начальник Чернівецького управління зустрівся з представниками органів місцевого самоврядування району. Під час заходу посадовець поінформував присутніх про позитивне співробітництво з фіскальними органами в частині справляння місцевих податків і зборів та наголосив на необхідності абсолютної легалізації в районі як підприємницької діяльності так і найманих працівників загалом. Теж Микола Васильович піднімав питання про проблеми адміністрування майнових податків ( земельного, на нерухоме майно, транспорт) та при продажу алкоголю та тютюну. Знов - таки запропонував підвищити ефективність координації діяльності органів ДФС і місцевих владників у сфері обліку платників земельного податку, як землевласників так і землекористувачів та платників податку на нерухоме майно.

У свою чергу присутні теж висловили свою думку як можна зміцнити податкову базу місцевих бюджетів та обговорили реальні перешкоди на цьому шляху.

Також від фіскального відомства області у заході взяли участь начальник Чернівецької ОДПІ Надія Костенюк, заступник начальника ОДПІ - начальник Глибоцького відділення Вододимир Петкович. Також, серед учасників зустрічі був і голова Глибоцької районної ради Петро Панчук.

Головував на засіданні очільник Глибоцької райдержадміністрації Георгій Васильович Придій.

«Метою цієї наради було розглянути всі проблеми щодо посилення податкової спроможності місцевих бюджетів, оскільки сумлінна сплата податків ключове питання розвитку громади» - наголосив наприкінці засідання Георгій Васильович. 

Фотоматеріали по темі

/
  • Микола Загарюк  взяв участь в нараді з питань наповнення місцевих бюджетів Глибоцького району