Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Абсолютна сплата податків дозволить місцевим громадам Кіцманщини стати фінансово незалежними

03.04.2018

Про це наголошував заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос під час проведення зустрічі, яка відбулася 28 березня цього року, з представниками органів місцевого самоврядування Кіцманського району.

Темою зустрічі, стало обговорення проблемних питань, які негативно впливають на наповнення місцевих бюджетів. Зокрема адміністрування та сплата майнових податків (земля, нерухомість, транспорт), легалізації праці та оподаткування підакцизних товарів.

У свою чергу – відмітив Іван Миколайович - саме сплата податків в повному обсязі дає можливість фінансово підкріпити соціально-економічні програми, важливі для місцевих громад, забезпечити комфортні умови для ведення бізнесу, який, в свою чергу, продукуватиме створення нових робочих місць.

Також, під час ведення конструктивного діалогу між учасниками зустрічі та представниками фіскального відомства було озвучено розмаїття думок, виважене бачення щодо вирішення багатьох питань при адмініструванні місцевих податків. Серед яких і необхідність внесення змін до законодавчих актів, що регламентують сплату податку на нерухомість так і питання негайного проведення звірок баз даних платників земельного податку та орендної плати за землю.

Поза увагою учасники зустрічі не залишили нелегальну зайнятість, сплату єдиного податку та акцизного податку як в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів так і паливно- мастильних.

Від фіскального відомства у засіданні взяли участь фахівці - заступник начальника відділу аналізу та прогнозування надходжень податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Сергій Кішкан, начальник Кіцманського управління Тетяна Булавка, начальник Кіцманської ОДПІ – Роман Репіховський.

Від владників району серед учасників зустрічі був т.в.о голови районної державної адміністрації Косар Юрій Дмитрович.

Фотоматеріали по темі

/
  • Абсолютна сплата податків дозволить місцевим громадам Кіцманщини стати фінансово незалежними