Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Розширена нарада відбулася у фіскальному відомстві краю

01.03.2018

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області проведено розширену підсумкову нараду під час якої озвучено підсумки роботи територіальних органів фіскальної служби регіону за 2017 рік та визначено пріоритетні напрямки на поточний рік.

У засіданні взяв участь голова Чернівецької обласної державної адміністрації Фищук Олександр Георгійович, який звертаючись до фіскалів краю наголосив, що клімат взаємостосунків між бізнесом та фіскальною службою став якісно іншим діяльність відомства має бути максимально направлена, аби в межах правового поля були створені комфортні умови для розвитку бізнесу та притоку інвестицій, що в подальшому буде сприяти наповненню державної скарбниці реальними коштами та забезпеченню гідного життя усіх громадян.

Учасник наради голова Чернівецької обласної Ради Мунтян Іван Миколайович висловив надію на налагодження тісного діалогу між владниками і бізнесом та зазначив: «Завдання, які нині стоять перед фіскальними органами краю, воістину дуже важливі. Усі ми усвідомлюємо важливість цієї можливо непомітної для когось роботи, оскільки від наповненості державного та місцевих бюджетів залежить успіх проведення реформ та життєдіяльність нашої країни загалом. І це при тому, що реалії сьогодення вимагають від вас максимально можливої відкритості та прозорості. Втім, переконаний, що високий рівень персональної та командної відповідальності дозволяє забезпечити належні результати цієї роботи. Цифри промовисто свідчать про те, що зрушення на краще в роботі фіскальних органів області є, вони незаперечні і очевидні для всіх».

Також, на нараді були присутні начальники об’єднаних державних податкових інспекцій в районах та м. Чернівцях, відділу податкової міліції та керівників структурних підрозділів обласного апарату. Очолював засідання в.о. начальника Головного управління ДФС Буковини Віталій Петрович Шпак.

Віталій Петрович підкреслив, що стабільну тенденцію нарощування бюджетних надходжень на Буковині вдається втримувати завдяки чіткій координації між всіма підрозділами податкової служби області та спільній відповідальності за кінцевий результат. А він, як відомо, складається з ефективної роботи всіх на кожному конкретному напрямку діяльності.

Очільник фіскального відомства краю відзначив, що  того року до бюджетів усіх рівнів  зібрано 3 млрд. 645,4 млн. грн., що більше на  787,1 млн. грн. (+ 27,5 відс.) ніж  у  2016 р. (2 млрд. 858,3 млн. грн.), в т.ч. до Держбюджету – 1 млрд. 431,7 млн. грн., що більше на  320,0 млн. грн. ( + 28,8 відс.)  ніж торік ( 1 млрд. 111,6 млн. грн.) - це показники які вселяють оптимізм на майбутнє.

Більш детально присутніх поінформував про стратегічні напрями діяльності відомства та ті резерви, що мають забезпечити збільшення надходжень до бюджетів заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області – начальник Чернівецького управління Микола Загарюк.

Серед основних посадовець відмітив - забезпечення стабільного і  прогнозованого наповнення державної скарбниці, місцевих бюджетів та Пенсійного фонду України; удосконалення механізму адміністрування податків і зборів, створення рівних конкурентних умов для платників податків; неупереджене застосування норм чинного законодавства, організація роботи щодо запобігання та виявлення кримінальних та інших правопорушень у сфері оподаткування, митній та бюджетній сферах;підвищення рівня та пропаганда податкової культури серед усіх учасників податкового процесу.

Також, Микола Васильович у своєму виступі окреслив завдання щодо забезпечення надходження коштів до бюджетів у І кварталі 2018 року та зупинився на позитивному досвіді адміністрування податків.

«Безумовне виконання завдань - це мінімум з того, що ми можемо та зобов’язані зробити!» -  наголосив Микола Загарюк.

Серед численних питань, що розглядалися під час наради, окрему увагу було приділено підсумкам контрольно-перевірочної роботи та легалізації  найманих працівників. Про надходження до бюджету донарахованих сум за результатами перевірок та про чинники, які сприяють офіційному працевлаштуванню  «нелегалів» доповідала заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан.

Ще, під час виступу посадовець озвучила основні аспекти легалізації заробітної плати, їх вплив на  розвиток територіальних громад та звернув увагу присутніх, що від початку року уже легалізовано 164 наймані працівники. Не оминула увагою Наталія Василівна і результати проведених фактичних перевірок.

Свої міркування про фактори, які стримують легалізацію  заробітної плати та про необхідність дотримання норм податкового законодавства усіма бізнесменами, оскільки це першочергова умова справедливої конкуренції, висловив і голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Георгійович  Фищук.

Під час наради всі виступаючі були одностайні в тому, що ДФС, бізнес, громадянське суспільство повинні разом створювати розумні умови, правила гри, спираючись на сучасні стандарти розвитку, модернізації та конкурентоздатності української економіки. А отже у фіскалів, як і в усіх державників, - попереду велика робота направлена на наповнення податками бюджету країни.

Фотоматеріали по темі

/
  • Розширена нарада відбулася у фіскальному відомстві краю