Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Територіальні громади буковинського краю у першому місяці року отримали 184,7 млн.грн. податків

14.02.2018

До місцевих бюджетів Буковини в січні 2018 року надійшло 184,7 млн. грн. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак це на 23,1 млн.грн. перевищило показники січня минулого року.

За словами посадовця, одним з  основних джерел наповнення місцевих бюджетів є податок з доходів працюючих громадян. Сума цього податку за перший місяць року склала 108,6млн.грн., що на 27,1 млн.грн. більше, ніж за січень 2017 року. Наступною складовою наповнення бюджетів територіальних громад став єдиний податок, платники якого додали до місцевого бюджету 39,6 млн.грн. це на 9,3 млн.грн. понад показник минулого року. Також, вагомим внеском в місцеві бюджети Чернівеччини є податок на майно, платежі від якого склали 23,5 млн.грн. Передусім це плата за землю – 20,0 млн.грн.  та податок на нерухоме майно – 3,3 млн.грн. Ще одним елементом забезпечення фінансової стабільності місцевих громад є акцизний податок з роздрібного продажу, сума надходжень по якому склала 10,8 млн.грн.

«Заходи фіскальної служби направлені на детінізацію економіки, руйнування тіньових схем, легалізацію ринку торгівлі підакцизними товарами. В той же час фіскальна служба, зацікавлена у зміцненні конструктивного діалогу з сумлінним бізнесом, який створює робочі місця, дбає про інвестиції і таким чином формує основну питому вагу податкових надходжень до бюджету. Адже наповнена місцева казна дає можливості для розвитку нашого регіону, як  економічного, так і соціального», - зауважив керівник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.