Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Фіскали області вивчали законодавство про запобігання корупційним діям та електронне декларування свої статків

13.02.2018

Днями, у залі засідань Головного управління ДФС у Чернівецькій області, відбулося, навчання з працівниками відомства. Темою навчання були два питання. Серед яких, подання електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 і правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні .

З першого питання виступив начальник відділу персоналу фіскального відомства області Сергій Бабіцький .

У своїй доповіді він акцентував, що подати електронні декларації за 2017 рік мають всі фахівці до 1 квітня 2018 року. Також, звернув увагу на правильності заповнення усіх розділів е-декларацій, наголосивши , що декларування дає повний зріз матеріального становища декларанта.

Досить цікавим та корисним стали роз'яснення Сергія Анатолійовича  на слайдах деяких нюансів щодо заповнення електронних декларацій та  питання за якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.

Ще доповідач звернув увагу присутніх про необхідність завчасно подавати декларації щоб "не створювати ажіотаж" та "не завдавати штучних додаткових навантажень на реєстр, штурмуючи його інформаційні ресурси" в останні дні декларування.

Наприкінці навчання начальник управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Чернівецькій області Дмитро Правоторов та його заступник Ігор Чобан вкотре повторили для всіх присутніх про необхідніть безумовного дотримання всіма фахівцями установи вимог Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС та озвучив основні його вимоги.