Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

З початку року через «електронний кабінет платника» відзвітувались 204 буковинці

13.02.2018

Завдяки наявності електронного цифрового підпису, у січні 2018 року через «Електронний кабінет» до фіскальної служби Буковини подали податкову звітність 204 платники податків. У відомстві наголошують, «Електронний кабінет платника» є альтернативною системою для формування та подання звітності.

Наразі, «Електронний кабінет» надає доступ до податкової інформації в режимі реального часу, що не потребує формування додаткових запитів та отримання витягів, і дає можливість перегляду як всієї податкової інформації, так і документів, які подавались в паперовому та електронному вигляді.

Також функціональна частина ЕКП пропонує такі послуги: доступ в режимі он-лайн до інформації з реєстрів доходів фізичних осіб; отримання відомостей про суми отриманих доходів і утриманих податків; електронне листування з органами ДФС; доступ до особистої інформації (реєстраційні та облікові дані, індивідуальний календар, дані інтегрованої картки); подання звітності; сплата податків (для фізичних осіб); сервіси систем електронного адміністрування ПДВ та електронного адміністрування реалізації пального; надсилання запитів на отримання інформації, заяв на реєстрацію платником окремих податків, отримання витягів з реєстрів; реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та інші.

Слід знати, вхід до «Електронного кабінету» платника здійснюється за адресою: https://cabinet.sfs.gov.ua/, а також через офіційний веб-портал ДФС. Отже, для цього не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення. Його функціонал складається з двох частин: відкритої (загальнодоступної), увійти до якої можна без ідентифікації користувача, та приватної – це власне, особистий кабінет, вхід до якої передбачено за допомогою електронного цифрового підпису.

Буковинці можуть отримати безкоштовно електронні ключі у відділі реєстрації ключів Управління (Центру) сертифікації ключів ІДД ДФС, який діє при Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200 «А» кабінет  №110.