Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Упродовж вихідних буковинські митники зафіксували 28 порушень митних правил

12.02.2018

Значну частку предметів правопорушень складають тютюнові вироби та продукти харчування.

Загалом у справах про порушення митних правил вилучено понад 2 тисячі  пачок сигарет вартістю близько 57 тисяч гривень, які громадяни Румунії  та України намагались незаконно перемістити до Румунії.

Зокрема, сьогодні під ранок у пункті пропуску «Порубне» митного поста «Вадул-Сірет» під час здійснення поглибленого огляду транспортного засобу «Audi 80» під керуванням громадянина Румунії митники виявили приховані від митного контролю в спеціально виготовлених тайниках 100 пачок сигарет. Ще 250 пачок підакцизного товару було розміщено в середині запасного колеса автомобіля.

Двома днями раніше працівники митниці за результатами проведеного поглибленого огляду двох транспортних засобів виявили 879 пачок незаконно переміщуваних сигарет. У одному випадку тютюнові вироби знаходились в порожнині панелі між моторним відсіком та салоном автомобіля, у іншому – в конструктивних порожнинах між крилами та декоративною обшивкою автівки.

За складеними відповідно до ч.1 ст.483 протоколами вилучено прихований товар на суму понад 37 тис.грн. Крім того, тимчасово вилучено транспортні засоби “Audi 80”, “Peugeot 3008” та “Volkswagen Passat” зі спеціально виготовленими сховищами, оцінені у 30 тис.грн., 180 тис.грн. та 50 тис.грн. відповідно.

У трьох випадках за складеними протоколами вилучено товар, переміщення якого через митний кордон України обмежено законодавством України. Громадяни Румунії намагались ввезти до України продукти харчування, зокрема - паштет, цукерки, горіхи, печиво та ковбасу, - понад дозволену норму. У справах про ПМП, запроваджених за статтею 471 МКУ, загалом вилучено товару на суму понад 135 тис. грн. Окрім того, санкцією вказаної статті передбачено накладення штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також співробітниками митниці направлено до правоохоронних органів повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину (попередня правова кваліфікація – ст.290 ККУ). Під час огляду транспортного засобу, який під керуванням водія одного з товариств Полтавщини слідував з України до Сербії, було виявлено ознаки підробки ідентифікаційного номера шасі.