Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Будьте уважні! Телефонні аферисти знову видають себе за керівника фіскального відомства краю та його заступника

12.02.2018

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області повідомляють,  що телефонні шахраї, які видають себе за посадових осіб відомства, не полишають спроб збагатитися у злочинний  спосіб.

Аферисти телефонують до керівників, головних бухгалтерів та приватних підприємців та пропонують за винагороду «вирішити питання» із податківцями. Для подальшого зв’язку залишають номер мобільного телефону нібито керівника та заступника керівника відомства: 095-043-95-14 та 066-296-08-96.

У Головному управлінні ДФС Буковини наголошують, що фіскальне відомство діє ВИКЛЮЧНО в межах чинного законодавства та повноважень і ні СМС-повідомлень, ні дзвінків, ні запрошень «для вирішення питань» від імені керівництва надходити не може.

Усім буковинцям необхідно пам’ятати, що шахраї розраховують на вашу довірливість і саме тому змушують до спонтанних та необдуманих вчинків. Ні в якому разі не давайте їм кошти і терміново повідомляйте про такі випадки за телефоном антикорупційного «Сервісу Пульс» Державної фіскальної служби України - 0800-501-007 або до управління  внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернівецькій області за тел. 54-56-17.

Нагадуємо, що за вказані протиправні дії передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством.