Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Податкові міліціонери Буковини відзначили 20-ту річницю з дня створення

05.02.2018

Сьогодні в фіскальному відомстві краю привітали працівників цього структурного підрозділу з 20-річчям створення податкової міліції та з 3-річчям створення спецпідрозділу «Фантом». Урочистості з цієї нагоди засвідчили високу повагу з боку влади. Захід пройшов за участі Фищука Олександра Георгійовича - голови Чернівецької обласної державної адміністрації. Серед запрошених ветерани та пенсіонери податкової міліції краю. Звертаючись до присутніх, Олександр Георгійович наголосив на важливості роботи податкових міліціонерів, які забезпечують економічну стабільність в регіоні  та успішно протистоять кримінальним махінаціям при сплаті податків незаконному обігу підакцизних товарів.

Далі виступив Перший заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області  – начальник податкової міліції полковник Сергій Гакман, який нагадав, що  20 років тому, 5 лютого 1998 року, в складі податкової служби створений підрозділ податкової міліції для боротьби з ухиленням від сплати податків, запобігання злочинам та іншим правопорушенням у сфері оподаткування.

 «Рівень фахової підготовки, сумлінне ставлення до своїх обов’язків кожного із наших працівників дають змогу забезпечувати вагомі результати роботи. Наше  найважливіше і першочергове завдання податкової міліції – це наповнення державного бюджету. І задля цього необхідно конкретними справами довести, що ми здатні реально протидіяти та запобігати злочинам та іншим правопорушенням у сфері оподаткування - наголосив полковник Сергій Олексійович. 

Також головний податковий міліціонер області з гордістю відзначив, що 20 податкових міліціонерів нашої області з достойністю виконували бойові завдання по захисту економічних інтересів України в зоні проведення антитерористичної операції.

Ветеран податкової міліції, колишній її керівник полковник Юрій Наконечний пригадав які етапи  формування пройшли податкові міліціонери, як професійно зростали та зміцнювали свій авторитет.

Під час заходу офіцерів та ветеранів  податкової міліції нагородили пам’ятними візнаками «20 років податковій міліції».

Крім того, з нагоди святкування 20 річниці створення податкової міліції одного з кращих працівників відзначено подякою в.о. Голови ДФС України Мирослава Продана та двом достроково присвоєно чергові спеціальні звання.

Наприкінці урочистостей, в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос подякував офіцерам за відданість справі та професіоналізм, а ветеранам - за безцінний досвід, яким вони діляться.
Також, Іван Миколайович побажав усім міцного здоров’я на довгі роки, успішної служби, мирного неба та божого благословення.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Податкові міліціонери Буковини відзначили  20-ту річницю з дня створення