Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Фіскали Буковини подбали про допомогу для вихованців Магалянського інтернату

17.01.2018

Напередодні Водохресного Святого вечора фіскали краю відвідали «Магалянський дитячий будинок інтернат». В.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак, його перший заступник Сергій Гакман та заступник Наталія Чернівчан зустрілися з персоналом установи, щоб передати подарунки для їх підопічних.
«Благодійну допомогу цьому закладу ми привозимо не вперше. Все це робимо за покликом серця, оскільки сповідуємо прості життєві цінності – такі як доброта, милосердя, співчуття та турбота про тих, хто потребує уваги. Ми цікавимося чого найбільше потребують вихованці і завжди готові допомогти. Цього разу фіскали привезли вихованцям інтернату памперси, миючі засоби, соки та свіжу випічку» – відзначив Віталій Шпак.
На мою думку – продовжує п. Віталій - ця незначна допомога послужить для доброї справи. Але найважливіше, щоб кожна така дитина з особливими потребами відчувала турботу про себе.


Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Буковини подбали про допомогу для вихованців Магалянського інтернату