Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На соціальні гарантії платники Буковини додатково спрямували 329.3 млн гривень ЄСВ

07.12.2017

За січень – листопад 2017 року платники Чернівецької області перерахували до бюджету 1920,8 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, це на 329,3 млн грн більше за очікуваний показник. Виконання планового показника становить майже 121 відсоток. Порівняно з аналогічним періодом  минулого року забезпечено приріст надходжень на 666,4 млн грн. Про це повідомив в.о.начальника ГУ ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Сума надходжень єдиного внеску, що нарахували роботодавці на суми заробітної плати та винагороди за договорами ЦПХ, склала 1624,6 млн.грн., що склало 84,6 відсотки від загальних надходжень. Від фізичних осіб-підприємців та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність надійшло понад 182,8 млн.грн. Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців перевищив 109,7 млн.грн.

Питання сплати єдиного внеску до державних цільових фондів є серед пріоритетів роботи фіскальної служби. Органами фіскальної служби надсилаються платникам єдиного внеску, які мають недоїмку, вимоги про її сплату. Платник єдиного внеску зобов'язаний протягом десяти календарних днів з дня надходження вимоги про сплату недоїмки сплатити суми недоїмки та штрафів разом з нарахованою пенею. Якщо борг з єдиного внеску протягом 10-денного терміну не сплачується, то вимога надсилається до органу державної виконавчої служби для вжиття заходів стягнення. Причому на такі борги не розповсюджується термін позовної давності.

Крім того, фіскальна служба області співпрацює з Управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. Між відомствами здійснюється обмін аналітичною інформацією про можливі порушення при виплаті заробітної плати.