Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Податковий контроль, його організація та типові порушення

04.12.2017

Таку тему для виступу на заході – «VI Всеукраїнська школа з фінансового та банківського права» обрала заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан. Даний захід зорганізований Лігою студентів «Асоціації правників України» - участь в якому взяли правники у сіх куточків України.

У своїй промові Наталія Чернічан зосередила увагу присутніх на важливості податкового аудиту, які вживаються заходи та як вдосконалюються методи відбору і проведення перевірок. Особливий акцент виступаюча ставила на тому, що податковий контроль спрямований на забезпечення додержання податкового та іншого законодавства платниками податків, виявлення, ліквідація та попередження податкових правопорушень.
Також Наталія Василівна деталізувала сфери діяльності у яких найбільше виявлено порушень норм податкового законодавства, їх види та характерні схеми «мінімізації». Окремо зупинилася на деяких нюансах щодо правового забезпечення та врегулювання спорів з фіскальною службою. У заключному слові свого виступу посадовець озвучила, що сьогодні у центрі уваги фіскального відомства представники бізнесу, що мають високі ризики щодо несплати податків та зборів, недотримання вимог іншого законодавства, здійснення контролю за яким покладено на органи ДФС і результати перевірок це підтверджують, адже кількість проведених документальних перевірок зменшилась в порівнянні з минулим роком на 23,9 відсотків разом з тим донарахування зросли 16,8 млн. грн.(за 10 місяців 2017 року 48,4 млн. грн, торік за цей період 31,6 млн. грн.).


Фотоматеріали по темі

/
  • Інфографіка виступу на заході – «VI Всеукраїнська школа з фінансового та банківського права» заступника начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталії Чернівчан