Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Відкритість перед громадськістю - один із пріоритетів діяльності фіскального відомства Буковини

01.12.2017

Такий висновок можна зробити за підсумками вчорашньої зустрічі в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталія Шпака з членами клубу підприємців Буковини, який об’єднує понад два десятки найуспішніших бізнесменів краю.

Учасники заходу вели жваву дискусію, активно обговорювали як проблемні питання так і позитивні новації від ДФС та висловлювали свої пропозиції. Серед найбільш обговорюваних – це особливості функціонування СМКОР , робота електронного кабінету. Також, обсудили питання щодо надання безкоштовного програмного забезпечення для подання звітності платниками податків через мережу Інтернет.
Виступаючи, Віталій Шпак звернув увагу присутніх на напрямки роботи відомства задля створення сприятливих умов для розвитку підприємництва краю і зазначив, що пріоритети залишилися незмінні - подолати серед платників негативну тенденцію ухилення від сплати податків; навести порядок на ринку праці щоб легалізувати виплату доходів; об’єктивно вирішувати спірні питання та шляхом проведення роз’яснювальної роботи відпрацювати узгоджену позицію щодо реформування податкового законодавства .
Своїми міркуваннями щодо шляхів налагодження тісного діалогу між владниками і бізнесом поділилися усі присутні бізнесмени. Також акцентували увагу очільника фіскального відомства краю, щодо активізації роботи задля виявлення несумлінних платників податків. Наголосивши при цьому, що всі платники податків мають суворо дотримуються законодавства та не співпрацювати з тіньовим сектором.
Загалом зустріч пройшла плідно та конструктивно, і всі її учасники були одностайні в тому, що співпраця - найважливіший аргумент створення сприятливих умов для ведення бізнесу