Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Буковинські фіскали поздоровили своїх ветеранів

31.10.2017

Вітаючи ветеранів зі святом – Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів Державної податкової служби України в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос відзначив: «Саме Ви присвятили своє життя цій професії та стояли біля витоків податкової служби, створювали її передавали свій досвід молоді та працювали так, щоб податкове відомство заслужило повагу і довіру платників податків, перетворилось на сервісну службу – тонкий і досконалий інструмент наповнення казни держави».

За словами Івана Миколайовича наші ветерани – це без перебільшення золотий фаховий потенціал, а їх високий професіоналізм та патріотизм стали основою  формування світогляду новітнього  працівника фіскальної служби.

До привітань також долучилися головний податковий міліціонер Сергій Гакман, заступники начальника фіскальної служби краю Наталія Чернівчан, Микола Загарюк та начальник управління внутрішньої безпеки Дмитро Правоторов. У своїх виступах посадовці наголошували про те, що здобутки ветеранів на ниві боротьби з фінансово-економічними порушеннями та наповнення казни лягли в основу національної податкової служби на етапі її становлення та розбудови, а авторитет, знання та енергійність донині слугують своєрідним дороговказом для фіскального відомства.

Кожен промовець у цей святковий день бажав присутнім, їх рідним та близьким міцного здоров’я, добробуту, довгих років життя та Божої ласки.

Приємно відзначити, що під час урочистостей ветерани податкової служби Чернівеччини з легким ностальгічним щемом у душі, з великою повагою згадували поіменно свої колег - однодумців та ділилися спогадами як робили перші кроки у професії і як досягли у ній, можна сказати вершини.

Фотоматеріали по темі

/
  • Буковинські фіскали поздоровили своїх ветеранів