Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Віталій Шпак привітав фіскалів зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України

13.10.2017

У вітальному слові в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак відзначив, що у всі часи Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Саме тому День захисника України відзначається 14 жовтня, як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет.

Особлива подяка нашим колегам – учасникам АТО, які  захищали країну від агресора та стали прикладом реального, дієвого патріотизму і свідомого громадянина – наголосив виступаючий.

До святкових поздоровлень також долучилися - Перший заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Сергій Гакман та заступники начальника фіскального відомства Буковини Наталія Чернівчан, Іван Матіос, Микола Загарюк. Ключовими словами  у їхніх  щиросердних привітаннях - нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над всією країною уберігає від бід, зла та негараздів. Усім мирного неба, міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття і сили!

Під час проведення цього зібрання Віталій Шпак вручив відомчі подяки з нагоди  Дня захисника України, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у боротьбі зі злочинністю в сфері оподаткування та високий професіоналізм шістьом учасникам АТО – Анфілофієву Руслану Вікторовичу, Маковійчуку Роману Васильовичу, Пасирю Сергію Михайловичу, Клевчуку Ігорю Івановичу, Свириді Олександру Івановичу, Федорюку Івану Михайловичу.

Також серед нагороджених, з нагоди  Дня захисника України за значний особистий внесок  у розвиток  податкової служби та високий професіоналізм фахівці відомства - Гиршкан Олександр Валеріанович, Кілару Юрій Георгійович, Лук’янов Валерій Віталійович, Пердейчук Микола Миколайович, Світовий Андрій Іванович, Прокопів Віталій Амбросійович, Семко Олександр Дмитрович, Макух Іван Васильович, Матейчук Дмитро Іванович, Польчин Юрій Олегович.

Наприкінці свята Віталій Шпак висловив впевненість в тому, що кожен фахівець фіскального відомства докладає максимум зусиль для сумлінного виконання своїх обов’язків. Оскільки, наповнення державної скарбниці - одне із найважливіших складових побудови нової армії, підвищення її боєздатності, забезпечення її новітньою модернізованою технікою. 

Фотоматеріали по темі

/
  • Віталій Шпак привітав фіскалів зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України