Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Бізнесу Буковини за сім місяців цього року відшкодовано 96,5 млн. грн. ПДВ

11.08.2017

Таку суму повернуто з бюджету платникам регіону за сім місяців цього року - інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Це на 37,6 млн.грн. більше ніж за аналогічний період торік.

Позитивним є те, що 99,3 відсотки від загальної суми відшкодування перераховано грошовими коштами на рахунки  суб'єктів і лишень 0,7 відсотка в рахунок майбутніх платежів.  

Цього року заяви на отримання бюджетного відшкодування подали 83 платники регіону – у порівнянні з 2016 роком кількість «відшкодувальників» збільшилася на 20 осіб.

Також у фіскальному відомстві краю розповідають, що майже всі заявлені до повернення суми відшкодовуються впродовж місяця за результатами камеральних перевірок, але разом з тим відзначають, що від початку року майже на третину зросли суми податку на додану вартість незаконно заявлені до відшкодування. Того року було 0,8 млн. грн., а за січень - липень 2017  майже 1,2 млн. грн.

Водночас фіскали акцентують увагу «ПДВ – махінаторів», що електронна система управління ризиками при адмініструванні ПДВ уже працює повноцінно  і  автоматично зупинятиме реєстрацію ризикових податкових накладних і переконані що спільними зусиллями ( податковий контроль та ефективна робота усіх електронних сервісів) надалі унеможливить формування сум фіктивного ПДВ.