Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Вартість вилучених предметів правопорушення Чернівецькою митницею в першому півріччі досягла 127,5 млн.грн.

25.07.2017

Упродовж першого півріччя цього року співробітники Чернівецької митниці ДФС запровадили 1188 справ про порушення митних правил на суму 127,8 млн. грн. та вилучили предметів правопорушення вартістю 127,5 млн. грн., Такі показники перевищують торішні за кількістю - на 353 справи та за вартістю - на 123,2 млн. грн. 

Крім того, до правоохоронних органів Чернівецької області направлено 21 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Основними предметами правопорушення склали дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митним органам документів з ознаками підробки. В результаті вилучено промислових товарів на суму 124,2 млн. грн. при 35 випадках правопорушень.

Але найчастіше предметом правопорушення було незаконне переміщення тютюнових виробів, які було приховано від митного контролю. За півріччя таких випадків було 264,  вартість вилучених тютюнових виробів склала майже 2,9 млн. грн.

Так наприклад, в червні 2017 року співробітниками  Чернівецької митниці ДФС під час здійснення митного контролю вантажного потяга, що слідував з Польщі до Румунії із лісоматеріалами, виявили понад три з половиною тисячі пачок сигарет вітчизняного виробництва марки «Rothmans». Тютюнові вироби приховано від митного контролю в рамах шести вагонів. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого  частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. За складеним протоколом про ПМП підакцизний товар вартістю майже 79 тис. грн. вилучено.

Під час здійснення поглибленого огляду пасажирського автобуса, який прямував до Болгарії під керуванням громадянина України, співробітники Чернівецької митниці ДФС виявили понад 3 тисячі пачок сигарет різних марок. Тайник з тютюновими виробами було встановлено в передній частині днища автобуса. Відповідно до запровадженого за частиною 1 статті 483 протоколу про порушення митних правил сигарети вартістю понад 50 тис.грн. вилучено.

Фахівці Чернівецької митниці ДФС вкотре наголошують, що переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо товарів, -тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для переміщення товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.

Дії, вчинені особою, повторно протягом року, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 200 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для переміщення товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.