Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Управління внутрішньої безпеки фіскальної служби краю викрило протиправні дії посадовців

18.07.2017

У Головному управління ДФС у Чернівецькій області інформують, що співробітники управлінні внутрішньої безпеки під час аналізу тендерної документації поданої до Чернівецької міської ради та Чернівецької обласної державної адміністрації встановили фіктивну довідку про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів, обов’язкових платежів виданою Вижницькою ОДПІ.

Під час розслідування встановлено, що  впродовж 2015 - 2017 років «Пансіонат з лікування матері і дитини «Зелені пагорби» (який мав заборгованість з єдиного соціального внеску станом на 31.05.2015 року майже 33,9 тис. грн., а на 06.06.2017 року перевищує 170,7 тис. грн.) брав участь та переміг у процедурах відкритих торгів на закупівлю послуг дитячих таборів, які проводилися виконавчим комітетом Чернівецької міської ради та Чернівецькою обласною державною адміністрацією. Лишень після втручання працівників управління внутрішньої безпеки  ГУ ДФС у Чернівецькій області боржник погасив заборгованість з єдиного соціального внеску повністю.

Використання підробленої довідки про відсутність заборгованості податків, зборів, платежів та подання посадовими особами підприємства завідомо недостовірної інформації до Чернівецької міської ради та Чернівецької обласної державної адміністрації дало можливість неправомірно виграти вказані тендери з надання послуг з оздоровлення дітей та отримати 2757166 грн. державних коштів.

Вартість тендерних закупівель послуг дитячих таборів в Чернівецькій міській раді за 2015 рік - 352170 грн., за 2017 рік склала - 1374996 грн. В Чернівецькій обласній державній адміністрації за 2015 рік - 520000 грн., за 2016 рік - 510000 грн.

Усі оперативні матеріали, що зібрані управлінням внутрішньої безпеки фіскального відомства краю, зокрема  внесення  завідомо неправдивих відомостей у довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів до бюджету та порушення нормативно-правових актів, які регулюють процес проведення тендерів передано до ГУ Національної поліції в Чернівецькій області.

Нещодавно за результатами розгляду цих матеріалів відкрито 2 кримінальних провадження.