Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Буковинці забезпечили надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету понад 860,9 млн. грн.

14.07.2017

Зазначають у регіональному представництві фіскальної служби. Відтак, за шість місяців 2017 року грошові накопичення податку з доходів фізичних осіб у зведеному бюджеті складають на 293,3 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. З них, до державного бюджету роботодавці регіону сплатили 224,2 млн. грн. ПДФО, а до місцевих скарбниць - 836,7 млн. грн. податку.

Також, з початку року податкові агенти перерахували до казни більше 11,9 млн. грн. з відсотків за депозитами вкладників банків та фінустанов області.

Слід відзначити, в структурі надходжень ПДФО до зведеного бюджету, найбільшу питому вагу займає бюджетна сфера, з якої перераховано 447,7 млн. грн. або 52 відсотки загальних надходжень ПДФО. Решту надходжень забезпечують суб’єкти господарювання, які працюють в сфері бізнесу, а саме 413,2 млн. грн., або 48 відсотків.

Загалом, основним чинником динаміки приросту надходжень податку на доходи фізичних осіб на Буковині є своєчасна і повна виплата легальної заробітної плати.

Так, фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області закликають роботодавців регіону бути патріотами своєї держави, працювати чесно та прозоро, адже тіньові зарплати і мінімізовані податки ніколи не принесуть економічної перспективи у розвиток нашого краю.