Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Податківці Буковини ліквідували «конвертаційний» центр з оборотом понад 200 мільйонів гривень

11.07.2017

Працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Чернівецькій області спільно з УСБУ області та прокуратури області припинено діяльність «конвертаційного» центру з обігом більше 200 млн. грн., офіс якого знаходився в Чернівцях.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.2 ст. 27 та ч.3 ст. 212  Кримінального кодексу України встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники створили і зареєстрували на себе і підставних осіб кілька фіктивних та транзитних підприємств. На їхні рахунки надходили безготівкові грошові кошти які надалі знімалися готівкою – цей факт озвучив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області – полковник податкової міліції - Сергій Гакман.

Основними вигодонабувачами були підприємства міста Київ та Київської області, Одеської, Львівської, Харківської та Хмельницької областей.

За результатами проведених 18 санкціонованих судом обшуків було виявлено та вилучено готівкою  760,6 тисяч гривень, 109,5 тис. доларів США,  152 тис. російських рублів, 10,6 тис. євро, 40 печаток різних підприємств, банківські картки, чекові книжки, комп'ютерну техніку, фінансово-господарські документи, та інші документи які вказують на протиправну діяльність.

Наразі тривають слідчі дії .

Фотоматеріали по темі

/
  • Податківці Буковини ліквідували «конвертаційний» центр з оборотом понад 200 мільйонів гривень