Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Фіскали Буковини відзначали Всесвітній день вишиванки

18.05.2017

Сьогодні вишиванка стала дрес-кодом  не тільки для співробітників Головного управління ДФС у Чернівецькій області , а й у всіх районних територіальних підрозділах. Таким чином у фіскальному відомстві Буковини відзначили Всесвітній день вишиванки та показали, що в кожному в нас живе український дух і традиції, а отже, всі єдині і непоборні. Адже саме в цій єдності запорука успішної і багатої держави – зауважив в.о. начальника Віталій Шпак.

Службовці в вишитих сорочках, на кожній з яких різноманітні орнаменти – старовинні чи модерні, мали вишуканий вигляд і всі були єдині в тому, що вишиванка не лише звичний одяг українців, але й своєрідний символ і оберег, а ще є вираженням своєї національної і громадянської позиції, культуриі духовної свідомості.

Традиційно, під час проведення флешмобуз нагоди відзначення Всесвітнього Дня вишиванки «Я люблю вишиванку» учасники зробили на пам'ять групове фото в національному вбранні. 

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Буковини відзначали Всесвітній день Вишиванки