Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Понад 86 відсотків письмових звернень буковинців до регіональної фіскальної служби стосуються податкової політики

18.05.2017

Твердять у відомстві та інформують, що впродовж січня - квітня 2017 року на розгляд до територіальних органів фіскальної служби області надійшло 142 письмових звернень громадян. Наводячи статистику розгляду письмових звернень у фіскальній службі  області виділяють найпоширеніші на які підготували та надали письмові роз’яснення. З них - 23 звернення, які стосуються проведення контрольно – перевірочної роботи, 22 звернення щодо відмови в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків(ідентифікаційних кодів), а також інформування про ухилення від сплати податків – 22 звернення. Крім того, буковинці звертались письмово до податкових органів з запитаннями стосовно плати за землю, сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, ліцензування певних видів господарської діяльності, подання податкової звітності та реструктуризації податкового боргу.

Слід наголосити, на всі звернення, що надійшли до регіональної фіскальної служби, заявникам направлені відповіді у визначені законодавством терміни.