Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

За порушення правил торгівлі буковинським бізнесменам анулювали 313 ліцензій

17.05.2017

Упродовж січня – квітня 2017 року  суб’єкти господарювання нашого краю отримали 1706 ліцензій, з них 970 – на право здійснення торгівлі у роздріб алкогольних напоїв та 736 – тютюнових виробів. За ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами місцеві бюджети Чернівецької області отримали 4,5 млн. грн. – повідомили в Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

Усього в області діє 4882 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами по 2174 суб’єктах господарської діяльності.

В рамках виконання заходів щодо зменшення тіньового обігу підакцизних товарів, у  січні - квітні  2017 року  проведено  74  фактичні перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів.

Найбільш поширеними порушеннями на теренах нашого краю є роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін, безліцензійна торгівля ними - 34 випадки, реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності відповідних ліцензій - 4 випадки, порушення вимог ст. 153 Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР в частині заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку – 2 випадки, а також зберігання та реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку, роздрібна торгівля алкогольними напоями через ЕККА не зазначений у ліцензії та ін.

За результатами перевірок упродовж січня – квітня 2017 року порушники норм чинного законодавства позбулися 183 ліцензій на право продажу алкоголю та  130 ліцензій на право реалізації тютюну. Крім того, у зв’язку з відсутністю чергового квартального платежу призупинено дію 54 ліцензій

Також, застосовано фінансових і штрафних санкцій на загальну суму 1,1 млн.грн., складено 227 адміністративних протоколів на загальну суму 2,8 млн.грн. зареєстровано  7 кримінальних провадження за статтею 204  (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України; припинено діяльність 2-х незаконних виробництв підакцизних товарів та вилучено підакцизних товарів на загальну суму 16,4 млн. грн.