Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З тіньового обігу аудитори фіскальної служби буковини вилучили 8,8 мільйонів гривень

16.05.2017

«Серед останніх викритих «схем» - це так звана «діяльність»  підприємств у сфері виробництва неметалевих мінеральних виробів котрі формували витрати та податковий кредит з податку на додану вартість, залучаючи при цьому до ланцюгів постачання фіктивних контрагентів.

За результатами контрольно-перевірочних заходів їм донараховано понад 1,0 млн. грн. податків та платежів до бюджету та зменшено на майже 0,4 млн. грн. від’ємне значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з податку на додану вартість.

Загалом, цього року у січні – квітні податкові аудитори встановили порушень при сплаті податків на 8,8 млн. грн., при цьому кількість проведених  перевірок значно зменшилася. Якщо торік таких перевірок було – 114 (17 планових і 97 позапланових) то цього року лишень 85 (29 планових і 56 позапланових). 

Також, вказаними перевірками зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 29,3 млн. грн. та залишок від'ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду на 0,8 млн. грн.

Наразі з метою упередження порушень податкового законодавства та збільшення надходжень до бюджету підрозділами податкового та митного  аудиту особлива увага приділяється проведенню перевірок ризикових суб’єктів господарювання. Ставиться акцент на якісному проведенні документальних перевірок та належному документуванні встановлених порушень. Але безсумнівно при плануванні та проведенні податкових аудитів, акцент ставимо на доперевірочний аналіз та якісне відпрацювання ризиків несплати податків – відзначає заступник начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталії Чернівчан.