Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У першому кварталі 2017 року торгівельними партнерами буковинських бізнесменів стали 68 країн світу

21.04.2017

Упродовж січня-березня 2017 року Чернівецькою митницею ДФС оформлено 11493 експортно-імпортних митних декларацій. Загалом зовнішньоторговельний обіг склав 130,1 млн.дол. США, це на 16,7 млн.дол. США більше ніж за аналогічний період минулого року.

Зокрема, через митні пости Буковини імпортовано товарів в Україну загальною вагою 51,0 тис. тонн на суму 96,3 млн. дол. США та експортовано з України товарів загальною вагою 58,6 тис. тонн на суму 33,8 млн. дол. США.

У географічному розрізі найбільше товарів (за вартістю) в область надійшло з Австрії – 27,5 відсотків та з Туреччини - 20,4 відсотки від усього імпорту.

Найбільшими країнами – експортерами  товарів з Чернівеччини в першому кварталі 2016 року стали Румунія -21,4 відсотки, Польща – 19,5 відсотків, Білорусія – 9,6 відсотків від усього експорту.

Загалом торгівельними партнерами вітчизняних учасників ЗЕД у зовнішньоторговельній діяльності були підприємства з 68 країн світу.

Серед товарів, що імпортуються на Буковину  лідирували апарати електричні телефонні або телеграфні; відеотелефони, приймальна апаратура телевізійна, а також помідори. Серед експортованих - продовольчі товари та продукція сільського виробництва, до прикладу олія, а також експортували оброблені лісоматеріали.

Упродовж січня-березня 2017 року зовнішньоторговельні операції фактично здійснювали 542 суб’єкти господарювання.