Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Буковині платники податку на прибуток задекларували 129,3 мільйони гривень

20.04.2017

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області відзначають, що підприємства регіону у першому кварталі цього року до бюджету сплатили 53,8 мільйонів гривень податку на прибуток, а це складає 100,1 відсотки  прогнозних завдань.

Загалом, за 2016 рік підприємствами – платниками податку на прибуток подано 2713 декларацій, в яких визначено майже 16,9 мільярдів гривень доходу та нараховано 129,3 мільйони гривень  податку. Ця сума перевищує аналогічні нарахування за 2015 рік майже у два рази.

Разом з тим, інформують у відомстві, збиткову діяльність в області за 2016 рік задекларувало 171 підприємство на загальну суму збитків 999,0 мільйонів гривень. За 2015 рік збиткову діяльність декларували 249 підприємств на суму 907,2 мільйони гривень.

Податок на прибуток займає друге місце серед визначальних складових податкових надходжень для наповнення бюджету і його адмініструванню фіскали приділяють особливу увагу – застосовують всі заходи направлені на руйнування схем мінімізації та збільшення надходжень до бюджету.

Але разом з тим, інформують у відомстві, збиткову діяльність в області за 2016 рік задекларувало 171 підприємство на загальну суму збитків 999,0 мільйонів гривень. Це значно менше як за 2015 рік – тоді збиткову діяльність декларували 249 підприємств на суму 907,2 мільйони гривень.

Задля унеможливлення мінімізації податкових надходжень кожна «збиткова» декларація ретельно відпрацьовується під час проведення камеральних, а згодом і в ході проведення документальних перевірок. Позитивний результат цих заходів підтверджується тим, що за 2016 рік з категорії збиткових виведено 144 суб’єкти господарювання, якимдонараховано3,9 мільйонів гривень податку на прибуток.

Також, торік фахівці - аудитори під час проведення перевірок зменшили неправомірно задеклароване від’ємне значення об’єкту оподаткування податком на прибуток на 20,8 мільйонів гривень, а за перший квартал цього року ця сума склала уже 23,2 мільйони гривень.