Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Буковинська фіскальна служба узаконила роботу 1576 «нелегалів»

19.04.2017

У Головному фіскальному відомстві Чернівецької області наголошують, завдяки заходам, які постійно проводять фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб, що спрямовані на легалізацію ринку праці в І кварталі нинішнього року легалізовано трудові права саме такої кількості «сірих» наймитів.

Та відзначають, зустрічі та співбесіди із керівниками підприємств і приватними підприємцями – роботодавцями щодо дотримання вимог Кодексу законів про працю України та Податкового кодексу України сприяють офіційному працевлаштуванню працівників та припиненню виплати заробітної плати у «конверті».

У фіскальній службі області акцентують, звичайно діяльність відомства не обходиться без контрольно-перевірочних заходів, які здійснюються лише у тих сферах, де існують ризики використання "конвертних" розрахунків чи неофіційної роботи. Наприклад, лише за результатами останніх перевірок на 25 підприємствах та у 8 фізичних осіб-підприємців виявлені порушення вимог податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів. В результаті, перевіреним роботодавцям донараховано понад 1,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 513,1 тис. грн. єдиного соціального внеску.

Крім того, притягнуто до адміністративної відповідальності щодо порушень по своєчасності перерахування ПДФО – 11 та ЄСВ - 9 роботодавців краю.

У відомстві закликають роботодавців Буковини уникати таких антисуспільних явищ, як використання тіньового ринку праці. Адже офіційний статус працівника надає йому соціально-економічний захист, а вчасно та в повному обсязі сплачені податки демонструють високу податкову культуру платників, які в підсумку виступають в ролі основного інвестора, як у вітчизняну так і у регіональну економіку.