Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

За споживання природних ресурсів буковинська бізнес – спільнота перерахувала до казни 15,8 млн. грн.

17.03.2017

Підтверджують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Та інформують, впродовж січня – лютого поточного року буковинські суб’єкти господарювання найбільше заплатили до бюджетів всіх рівнів рентної плати за використання лісових ресурсів – 7,5 млн. грн. Платники регіону за користування надрами сплатили 5,6 млн. грн. та  2,7 млн. грн. рентної плати за спеціальне використання води.

Згідно з розподілом коштів до державного бюджету спрямовано понад 8,6 млн. грн. Натомість у розпорядженні місцевих громад регіону залишилось  майже 7,2 млн. грн. надходжень від користувачів природних ресурсів.

У відомстві наголошують, ефективне використання унікального природно-ресурсного потенціалу Буковини є однією з найважливіших передумов стійкого розвитку регіону. Відтак, надходження рентних платежів, які вчасно та в повному обсязі забезпечують платники податків, сприятимуть збереженню і відновленню навколишнього середовища.