Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Від початку року у фіскальній службі Буковини стали на облік 2597 новостворених платників

16.03.2017

Загалом на початок березня цього року у всіх територіальних органах фіскальної служби регіону зареєстровано 62846 платників податків. Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Загалом, на початок  березня цього року обліковується -16946 юридичних осіб та 45900 фізичних осіб - підприємців, що на 6188 платників податків менше ніж на 1 березня торік.

У січні – лютому 2017 року взято на облік 2597 новостворених платників податків, серед яких: 114 юридичних осіб та 2483фізичних осіб - підприємців. Від початку цього року свою діяльність припинили 6207 платників податків. Це  64 юридичні особи та 6207 фізичних осіб-підприємців.

В.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак, коментуючи резонансне питання закриття підприємцями своєї господарської діяльності, через прийняті наприкінці 2016 року законодавчі новації зі сплати ЄСВ незалежно від отримання доходів, зазначив, що більшість із цих підприємців знаходились у «нульовому» стані, інакше кажучи – в стані абсолютної бездіяльності, тобто довготривалий час не вели взагалі господарської діяльності та відповідно і не сплачували податків.

Тепер, ситуація починає змінюватися. Частина «непрацюючих» підприємців – порушили процедуру державної реєстрації припинення діяльності фізичної особи. А ті підприємці які працювали в «тіні», активніше виявляють бажання легалізуватись. Й все це помітно стимулює зростання обсягу надходжень зі сплати ЄСВ до бюджету.

****

Із загальної кількості платників податків 2094 зареєстровано платниками податку на додану вартість. В Реєстрі страхувальників обліковується 79160 платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Державному Реєстрі платників податків фізичних осіб (Чернівецька область) складає 846609 осіб. Також, обліковується 10197 осіб, які через свої релігійні та інші переконання, відмовилися від присвоєння їм номера облікової картки платника податків.