Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Понад 7 тисяч митних декларацій оформили митники буковини за два місяці 2017 року

15.03.2017

На Чернівецькій митниці ДФС за січень-лютий цього року оформлено 7020 митних декларацій. Зовнішньоторговельний обіг склав 81,7 млн. доларів США, це на 9,2 млн. доларів США більше ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, на імпорт було оформлено вантажів вартістю 61,5 млн. доларів США загальною вагою 33,4 тис. тонн, на експорт – 20,2 млн. доларів США загальною вагою 35,1 тис. тонн. Чернівецька митниця ДФС констатує зростання торговельного обігу у порівнянні з аналогічним періодом на 12,7 відсотка.

Торгівельними партнерами вітчизняних учасників ЗЕД у зовнішньоторговельній діяльності були підприємства з 61 країни світу.

Географічна структура експортно-імпортних операцій в основному зорієнтовано на європейські ринки та ринки країн Азії. Так з країн Євросоюзу було імпортовано 54,5 відсотків товарів та експортовано 73,7 відсотків від загального товарообігу. До країн Азії імпортовано 23,9 відсотків та 10,6 відсотків відповідно.

При ввезенні на митну територію України мали перевагу апарати електричні телефонні або телеграфні; відеотелефони, тканини з синтетичних комплексних ниток, приймальна апаратура телевізійна; відеомонітори та відеопроектори, та плити деревностружкові.

Щодо експорту – то переважали олія соняшникова, лісоматеріали оброблені, костюми для чоловіків.

Зовнішньоторговельні операції за період з 01.01.2017 по 28.02.2017 фактично здійснювали 431особа.