Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Сторожинецьке управління: надходження єдиного внеску до бюджету становить 56,9 мільйонів гривень

17.03.2020

За січень - лютий 2020 року від платників податків Сторожинецького та Глибоцького районів надійшло до бюджету 56 850,5 тис.гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в тому числі  за лютий  місяць  поточного року – 27 332,3 тис.гривень. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження єдиного внеску збільшилось на 3 347,2тис. гривень.

Сторожинецьке управління  ГУ ДПС у Чернівецькій області наголошує, що відповідно до ст. 9 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями, єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Внесок, нарахований за календарний квартал, сплачується до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на платників, які допустили зазначене порушення, накладається штраф та на суму недоїмки нараховується пеня.