Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Кельменецьке управління: посадовці наголошують на дотриманні норм законодавства про оплату праці

23.08.2019

22 серпня 2019 року начальник Кельменецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області  Юлія Диголян, взяла участь у засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємства за участі в.о. голови Кельменецької райдержадміністрації Урсуляка Ігоря Івановича.

Дане засідання проводилося із приватними підприємцями ресторанного господарства району. В порядку денному висвітлювалися актуальні питання щодо легалізації найманих осіб та дотримання норм законодавства про оплату праці, про порядок перебування дітей у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг або закладах громадського харчування у нічний час та дотримання санітарно-гігієнічних вимог до реалізації в приготуванні харчових продуктів.

Юлія Диголян зазначила, що чинним законодавством передбаченні чималі суми штрафу за недотримання мінімальних гарантій з оплати праці, а також за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору  чи оформлення його на неповний робочий час у разі виконання роботи упродовж повного робочого часу.