Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Кельменецькі податківці наголошують про легалізацію зарплати та погашення заборгованості зі сплати податків

20.08.2019

20 серпня 2019 року начальник Кельменецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області  Юлія Диголян  взяла участь в роботі постійно діючої наради з селищним та сільськими головами за участі в.о. голови Кельменецької РДА Урсуляка Ігоря Івановича та голови Кельменецької районної ради Ілаша Віктора Миколайовича.

На порядку денному актуальні питання щодо легалізації заробітної плати та погашення заборгованості по податках до місцевого бюджету.

Під час наради обговорили основні напрями спільної роботи, спрямованої на погашення боргів та  причини виникнення заборгованості та     зосередили увагу по погашенню боргу по податках до місцевого бюджету, зокрема: земельному податку, орендній платі з фізичних осіб, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Звернула увагу присутніх, що триває операція «Урожай», метою якої є виявлення та запобігання використанню схем ухилення від оподаткування суб’єктами, що здійснюють діяльність у галузі  сільськогосподарського виробництва. Виявлення та залучення до оподаткування громадян, які є власниками земельних ділянок площею понад2 гата самостійно їх обробляють, а також фізичних осіб, які власною сільськогосподарською технікою надають послуги з обробітку землі та збирання врожаю чи надають її в оренду, отримуючи при цьому не задекларовані доходи, з яких не сплачені податки.