Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Страхувальниками Кельменецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області сплачено понад 108,8 млн. гривень єдиного внеску

19.08.2019

За січень - липень 2019 року від платників Кельменеччини і Хотинщини надійшло 108,8 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема платники соціального внеску Хотинського району сплатили 68,1 млн.грн., Кельменецького  –  40,7 млн.грн.

Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, умови та порядок його нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку. визначаються Законом України № 2464 – VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування.