Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Місцеві бюджети Новоселицького та Герцаївського районів отримали майже 15 мільйонів єдиного податку з фізичних осіб

08.08.2019

Як повідомили в Новоселицькому управлінні Головного управління ДФС у Чернівецькій області, 12,5 відсотків доходів місцевих бюджетів на Новоселиччині та Герцаївщині  ‒ це надходження єдиного податку від фізичних осіб-підприємців. Підприємці Новоселицького та Герцаївського районів за сім місяців 2019 року сплатили до місцевих бюджетів майже 14862,5 тис. грн. єдиного податку з фізичних осіб. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року це на 2706, тис.грн., або 22,2 відс. більше (у січні-липні 2018 року – 12156,5 тис. гривень).

У липні поточного року фізичні особи-підприємці сплатили 2284,0 тис. грн. єдиного податку, що на 348,4 тис. грн., або 18 відсотків більше, ніж у липні торік (у липні 2018 року – 1935,6 тис. гривень).

Нагадуємо, що платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки.

Для отримання звільнення від сплати єдиного податку платнику необхідно подати заяву до контролюючого органу за місцем реєстрації. В заяві необхідно зазначити період щорічної відпустки. Така заява подається у довільній формі.