Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Новоселицьке управління: Надходження військового збору зростають

14.06.2019

«У січні–травні  2019 року платники податків Новоселицького та Герцаївського районів на підтримку обороноздатності країни перерахували до Державного бюджету 5130,5 тис. грн. військового збору. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 846,8 тис. грн., або майже на 20 %», - зазначив начальник Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Яна Габовда.

Як повідомив керівник фіскальної служби районів, за травень 2019 року надійшло 1044,7 тис. грн., що на 168,1 тис. грн., або 19,1 % більше, ніж у травні минулого року.

 «Забезпечення потреб армії у повному обсязі та добросовісна сплата військового збору - це важлива складова успіху українських воїнів, які беруть участь у проведенні Операції об’єднаних сил », - наголосила начальник Новоселицького управління Яна Габовда.

Нагадаємо, ставка військового збору становить 1,5 % від суми доходів, що підлягають оподаткуванню. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.