Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Центри обслуговування платників Кельменецького управління надано 5511 адміністративних послуг.

12.06.2019

У Кельменецькому управлнні  ГУ ДФС у Чернівецькій області повідомили, що Центри обслуговування платників, які діють при Кельменецькій та Хотинській державних податкових інспекціях  станом на 01 червня 2019 року надали 5511 адміністративних послуг, в тому числі за травень 2019 року - 466 адміністративні послуги.

Видано 1590 карток платника податків внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

З Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, видано  2371 відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Стати платником єдиного податку виявили бажання 279 суб’єктів підприємницької діяльності.

Отримали витяг з реєстру платників єдиного податку 354 платників, також було здійснено  реєстрацію – 261 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку,  56 - книг обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність

Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби отримали 77 платник та 16 довідок про сплату податкових зобов’язань платником податку-резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання ,та про відсутність податкових зобов’язань, а також здійснено 43 підтверджень статусу податкового резидента України.

Внесенно – 56  відмітки до паспорта громадянина України (у формі книжечки) про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта

Зареєстровано - 56 реєстратори розрахункових операцій, 196 - книгу обліку розрахункових операцій, 145 - розрахункових книжок.

До Реєстру неприбуткових установ та організацій включено 4 неприбуткових підприємства (установи,організації) та перереєстровано 4 - неприбуткових підприємств (установи,організації).

Співробітники Кельменецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства. та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів.

Для платників розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв