Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Центрами обслуговування платників Вижницького управління надано 869 адміністративних послуг

11.06.2019

За травень 2019 року  Центри  обслуговування платників, які діють при Вижницькій та Путильській ДПІ Вижницького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області, надали адміністративні послуги 869 платникам податків – підприємцям, юридичним особам, а також пересічним громадянам.

Зокрема працівники ЦОПів надали 231 послуг з видачі  картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 327 послугу – з видачі відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків; 43 - з реєстрації книг обліку розрахункових операцій; 5– з реєстрації книг обліку доходів і витрат.

Крім цього, податківцями надано 28 витягів з реєстру платника єдиного податку, 57- довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію),  12 довідки про відсутність заборгованості, тощо.

Нагадаємо, що у ЦОПі надаються адміністративні, консультаційні та інформаційні  послуги, здійснюється прийом звітності та вхідної кореспонденції. Графік прийому:  з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – 9:00 до 16:45. Обідня перерва – з 13:00 до 13:45. В  останній день граничного строку подання податкової звітності час роботи ЦОП продовжується до 20:00 год. 

Відповідальний працівник за доступ до публічної інформації та прийом громадян: (03730) 2-17-92; електронна адреса: cv.dpi2401@sfs.gov.ua.