Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

949 чернівецьких роботодавців виплачують своїм працівникам зарплату нижче мінімальної

15.05.2019

Про це повідомив начальник Чернівецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Сергій Лєснік. Посадовець відзначив, що одним із основних приорітетів в роботі фіскальних органів є боротьба  з тіньовими доходами і неофіційно працевлаштованими співгромадянами.

Також, Сергій Миколайович наголосив, що в Україні продовжується широкомасштабна кампанія боротьби з нелегальним працевлаштуванням та розповів про те, чого чекати підприємцям, які декларують заробітну плату працівників нижче мінімальної.

За результатами проведеної аналітичної роботи баз даних ДФС за 2018 рік встановлено, що «скромні» доходи у Чернівцях офіційно виплачують 949 суб'єктів господарювання – юридичних осіб. Традиційно, у Чернівцях галузі, які суцільно сидять на "мінімалках" і «півставках», це - торгівля, обслуговування і ремонт автотранспортних засобів, будівництво, виробництво одягу, меблів, медична практика тощо. Прикро, що й окремі представники чернівецького бізнесу, які працюють у сфері консультування з питань оподаткування «грішать» заниженням офіційних доходів. Реальність це чи ухилення від оподаткування, розберуться перевіряючі фіскальної служби, адже це один із критеріїв ризиковості, що дає можливість потрапити платникам під фактичну, позапланову або планову документальну перевірку.

До прикладу, ТОВ «АФ-ТРАНС» - підприємство, яке займається технічним обслуговуванням та ремонтом автотранспортних засобів де працює 32 особи, з них 27 особі нараховувався середньомісячний дохід по 3554,92 грн.; ТОВ "СІЛК УКРАЇНА" займається роздрібною торгівлею де зайнято 26 осіб, з них 25 особам нараховується середньомісячний дохід по 3639,47грн. 

Серед чернівецьких підприємств, як задекларували заробітну плату працівників нижче мінімальної в 2018 році: ТОВ "БУКОВИНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ";ТОВ "АФ-ТРАНС";ТОВ "БОМА-БУКОВИНА"; ТОВ "ТД "АКВА ГРУП"; ПП "БУК-18"; ДП "МАВЕКС-МЕДИЦИНА";ПРИВАТНИЙ НВК "СОЛОМОН"; ТОВ "СААДЕТ УКРАЇНА"; ТОВ "ЕКОЛАТ"; ТОВ "КОНКОРД АЕРОТЕХНІК"; ТОВ "ДАХМОНТАЖСЕРВІС"; ПРАТ "ІМПУЛЬС";ТОВ "БУКОВИНА-АСП";ПСК "БУК-КООП"; "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ";ТОВ "БЕТА-ІНВЕСТ ЛОГІСТІК"; ПП "МАРСЕН ЛТД"; ТЗОВ "ДЕЛЬТА БУД ТРАНС"; ТОВ "СІЛК УКРАЇНА"; ПП ВБФ "КОНСТРУКТИВ";ТОВ "КАХАНОВ";ТОВ "НАЛАДКА-КОМЕРЦ" ЛТД .

Усім, хто продовжує «оптимізацію» витрат, пов'язаних з оплатою праці, хочу ще наголосити, що чернівецькими фіскалами проводиться серйозна аналітична робота з базами даних, моніторинг оголошень в засобах масової інформації, реагування на скарги громадян тощо. Час попереджень і вмовлянь завершився, - розпочався час дій,- підсумував посадовець.