Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Центри обслуговування платників Кельменецького управління за читири місяці надали 5030 адміністративних послуг

14.05.2019

Центри обслуговування платників, які діють при Кельменецькій та Хотинській державних податкових інспекціях Кельменецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області станом на 01 травня 2019 року надано 5030 адміністративних послуг, в тому числі за квітень 2019 року надано 942 адміністративні послуги.

Видано 1448 карток платника податків внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

З Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, видано  2300 відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Стати платником єдиного податку виявили бажання 214 суб’єктів підприємницької діяльності.

Отримали витяг з реєстру платників єдиного податку 309 платників, також було здійснено  реєстрацію – 250 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку,  46 - книг обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність

Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби отримали 61 платник та 13 довідок про сплату податкових зобов’язань платником податку-резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання ,та про відсутність податкових зобов’язань, а також здійснено 30 підтверджень статусу податкового резидента України.

Внесенно – 32  відмітки до паспорта громадянина України (у формі книжечки) про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта

Зареєстровано - 54 реєстратори розрахункових операцій, 161 - книгу обліку розрахункових операцій, 107 - розрахункових книжок.

До Реєстру неприбуткових установ та організацій включено 2 неприбуткових підприємства (установи,організації) та перереєстровано 3 - неприбуткових підприємств (установи,організації).

Співробітники Кельменецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства. та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів.

          Для платників розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.