Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Новоселицьке управління інформує: протягом квітня мобілізовано майже 19 мільйонів єдиного соціального внеску

08.05.2019

За оперативними даними Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області, протягом січня-квітня 2019 року забезпечено надходження 67,1 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. З них, 47,6 млн. грн. сплатили платники Новоселицького району та решту 19,5 млн.грн. – платники  Герцаївського  району.

Зокрема, у  квітні поточного року на соціальні гарантії направлено 18,99 млн.грн.. Це на 30 відсотків, або на 4,38 млн.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Фахівці Новоселицького управління нагадують, що з 2 травня 2019 року вступили в дію нові рахунки для сплати єдиного внеску, відкритих на балансі центрального апарату Казначейства України (МФО 899998).

Починаючи з 2 травня 2019 року кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження. У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі 20 відсотків несплачених або несвоєчасно сплачених сум єдиного внеску.

Переглянути нові реквізити рахунків можна на сайті Територіальних органів ДФС у Чернівецькій області в розділі «Бюджетні рахунки» http://cv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ або отримати, звернувшись до Центрів обслуговування платників при податкових інспекціях.