Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З початку року Кіцманським управлінням надано понад 2,9 тис. адміністративних послуг

16.04.2019

Для зручності платників податків в Кіцманському управлінні функціонують Центри обслуговування платників податків, фахівці яких надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції. В сервісному центрі можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг.

Так, у січні - березні 2019 року фахівцями надано 2918 адміністративних послуг.

За цей період видано 1203 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також надано 221 витягів з реєстру платників єдиного податку, 224 підприємці зареєструвались платниками-спрощенцями. Крім цього, фахівцями інспекції зареєстровано 267 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 207 книг обліку розрахункових операцій. Видано 591 відомостей з Держреєстру фізосіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

Звертаємо увагу, що в рамках проведення кампанії декларування доходів в «Електронному кабінеті» (особистого кабінету) реалізовано можливість сформувати фізичними особами запити для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізосіб-платників податків та отримати відповіді на такі запити.

В «Електронному кабінеті платника» також є можливість підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи. Граничний термін подання громадянами декларації про майновий стан і доходи до 1 травня 2019 року включно.

Дізнатись про особливості заповнення декларації можна у Центрах обслуговування платників Кіцманської ДПІ за адресою: м.Кіцмань вул. Українська,4, тел. (03736)2-47-36 та Заставнівської ДПІ: м. Заставна вул. Бажанського, 16, тел (03737) 2-31-78.