Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Кельменецьке управління провело семінар – навчання щодо сплати податків

10.04.2019

Днями, фахівцями Кельменецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області було проведено семінар-навчання із працівниками Клішковецької об’єднаної територіальної громади Хотинського району.

На вказаному заході розглядалися питання майнових податків: податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плата за землю та декларуванні доходів громадянами, отриманих у 2018 році.

Наголошено, що у 2019 році податок на нерухомість нараховуватиметься фізичним особам - власникам об’єктів нерухомості за звітний 2018 рік.

Звернуто увагу, що триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році та доведено до відома основні випадки подання декларації про майновий стан і доходи,  терміни та граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації.

При направленні декларації засобами електронного зв’язку, громадяни можуть скористатися електронним сервісом в «Електронному кабінеті», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.