Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Майже 2,4 мільйони гривень минулорічних доходів задекларували новосельчани

13.03.2019

З початку цьогорічної кампанії декларування до Новоселицького управління громадянами Новоселиччини подано 441 декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Про це повідомив начальник відділу доходів і зборів з  фізичних осіб Марин Гуменюк.

За його словами, загальна сума задекларованого доходу склала 2382,6 тис. грн., сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету – 90,8 тис. грн., військового збору -  26,8 тис. грн..

Найбільш активно декларують громадяни  успадковані доходи та подарунки, від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна та інші доходи. Так, на  сьогодні доходи від спадщини в сумі 1026,4 тис. грн. задекларували 14 громадян, від продажу нерухомого майна в сумі 199,1 тис.грн. – 10 громадян, від продажу сільськогосподарської продукції в сумі 742,4 тис.грн. – 54 громадянина та інші доходи в сумі 394,7 тис.грн. задекларовано 327 громадянами.

Громадяни, які  мають право на податкову знижку подали 35 декларацій. Сума податку на доходи фізичних осіб, задекларована ними до відшкодування, становить 70,9 тис.грн.

Посадовець нагадала, що податкова декларація про майновий стан і доходи, відповідно до норм Податкового кодексу, подається до 1 травня 2017 року. Оскільки, цьогоріч останній день подання декларації припадає на вихідний день, то відповідно до податкового законодавства він переноситься на перший робочий день, тобто у 2018 році останнім днем подання декларації є 3 травня. При цьому, сума податкового зобов’язання, зазначена в поданій річній декларації, сплачується громадянином самостійно до 1 серпня 2017 року.

Анжела Василівна також зазначила, що подати декларацію про майновий стан і доходи можна особисто платником або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису. На допомогу платникам на офіційному веб-порталі фіскальної служби України створено спеціальний банер «Декларування доходів», у якому детально пояснюється порядок заповнення декларації.

Також посадовець звернула увагу, що скористатись правом на податкову знижку можна до кінця поточного року.

На завершення Анжела Галкевич наголосила, що декларування доходів – це перш за все виконання громадянами свого конституційного обов'язку, індивідуальний внесок в добробут держави, особливо в цей непростий для країни час.